• BLACHARSTWO

    Blacharstwo samochodowe to dziedzina, która wymaga niesamowitej dokładności i delikatności.

  • LAKIERNICTWO

    Lakiernictwo samochodowe jest sztuką, która wymaga niesamowitej precyzji, a połączona z pasją i zamiłowaniem daje niesamowite efekty..

  • MECHANIKA POJAZDOWA

    Mechanika pojazdowa wymaga fachowej i rozległej wiedzy, a połączona z profesjonalizmem i zamiłowaniem staje się potężnym narzędziem w walce z każdą usterką.

Blacharstwo i lakiernictwo - Robert Lachowicz

Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe są specjalizacjami, które wymagają przede wszystkim niezwykłej precyzji. Jest to niezwykle istotne w tej dziedzinie, ponieważ dzięki temu naprawiane karoserie odzyskują wygląd, który nie odbiega od fabrycznie nowych.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy blacharskie, w tym również naprawy powypadkowych samochodów wszystkich marek. Nasze warsztaty samochodowe wyposażone są w ramę naprawczo-pomiarową oraz wszelkie niezbędne, profesjonalne narzędzia. Po naprawie blacharskiej dokonywane są korekty ewentualnych nierówności naprawianych elementów, następuje naniesienie powłok zabezpieczających przed korozją oraz aplikowane są specjalistyczne preparaty podkładowe. W ten sposób auto jest przygotowane do naniesienia właściwej warstwy lakieru.

Każdy pojazd po przeprowadzonych pracach blacharsko-lakierniczych jest zabezpieczany antykorozyjnie. 

CAR-SERVICES Blacharstwo i lakiernictwo Rzeszów

Copyright © 2014. CAR-SERVICE Blacharstwo i lakiernictwo - Robert Lachowicz  All Rights Reserved.    Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe