• BLACHARSTWO

    Blacharstwo samochodowe to dziedzina, która wymaga niesamowitej dokładności i delikatności.

  • LAKIERNICTWO

    Lakiernictwo samochodowe jest sztuką, która wymaga niesamowitej precyzji, a połączona z pasją i zamiłowaniem daje niesamowite efekty..

  • MECHANIKA POJAZDOWA

    Mechanika pojazdowa wymaga fachowej i rozległej wiedzy, a połączona z profesjonalizmem i zamiłowaniem staje się potężnym narzędziem w walce z każdą usterką.

Blacharstwo i lakiernictwo - Robert Lachowicz

Dynamiczny rozwój technologii w dziedzinie lakiernictwa samochodowego nakłada na nas obowiązek stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych naszych lakierników. W celu podnoszenia kwalifikacji nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producentów materiałów i urządzeń lakierniczych dzięki czemu jesteśmy w stanie dokonać naprawy powierzonego nam pojazdu zgodnie z wymogami nowoczesnych standardów.

Sercem naszej lakierni jest nowoczesna, bezpyłowa komora lakiernicza. Wysoka przepustowość oczyszczanego powietrza gwarantuje optymalne warunki pracy naszym lakiernikom, jednocześnie likwiduje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, które mogą wpłynąć na jakość usługi. Zastosowanie specjalistycznych urządzeń znacząco skraca całkowity czas naprawy, gwarantując jej najwyższą jakość. Wszystkie stosowane przez nas materiały lakiernicze są najwyższej jakości i spełniają wyśrubowane wymogi ochrony środowiska oraz producentów aut, gdzie nacisk jest kładziony na trwałość i estetykę lakierowanych przez nas pojazdów.

Zespół tworzą wykwalifikowani lakiernicy samochodowi, którzy są w stanie wykonać powłokę lakierniczą nieodbiegającą strukturą oraz jakością od fabrycznej. Podsumowując, możemy powiedzieć, że lakiernictwo samochodowe jest sztuką, która wymaga niesamowitej dokładności i cierpliwości połączonej z pasją i zamiłowaniem.

Dokładamy wszelkich starań aby Państwa samochód po naprawie blacharsko-lakierniczej przeprowadzonej w naszym warsztacie był przywrócony do stanu fabrycznego.

CAR-SERVICES Blacharstwo i lakiernictwo Rzeszów

Copyright © 2014. CAR-SERVICE Blacharstwo i lakiernictwo - Robert Lachowicz  All Rights Reserved.    Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe