• BLACHARSTWO

    Blacharstwo samochodowe to dziedzina, która wymaga niesamowitej dokładności i delikatności.

  • LAKIERNICTWO

    Lakiernictwo samochodowe jest sztuką, która wymaga niesamowitej precyzji, a połączona z pasją i zamiłowaniem daje niesamowite efekty..

  • MECHANIKA POJAZDOWA

    Mechanika pojazdowa wymaga fachowej i rozległej wiedzy, a połączona z profesjonalizmem i zamiłowaniem staje się potężnym narzędziem w walce z każdą usterką.

Blacharstwo i lakiernictwo - Robert Lachowicz

Warsztat mechaniczny jest wyposażony w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, bez którego poprawne zdiagnozowanie i eliminacja usterki są w dzisiejszych czasach praktycznie niemożliwe do zrealizowania.
W oparciu o doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz profesjonalne narzędzia znanych i renomowanych producentów, jesteśmy w stanie przeprowadzać szereg różnego rodzaju napraw – od drobnych usterek, po bardziej skomplikowane remonty (np. silniki, układy napędowe itp.)

Zawsze przed rozpoczęciem powierzonego nam zlecenia, sporządzamy wycenę naprawy, o której informujemy naszego klienta. Po zaakceptowaniu przez Państwa kosztów naprawy rozpoczynamy realizację zlecenia. Informacje o statusie naprawy oraz ewentualnych komplikacjach czy też dodatkowych uszkodzeniach mających wpływ na ewentualną zmianę jej kosztów są przekazywane na bieżąco. Dzięki temu, mają Państwo pełną kontrolę, a my w ten sposób unikamy niepotrzebnych nieporozumień. 

W przypadku pytań, pracownicy działu mechanicznego pozostają do Państwa dyspozycji.

CAR-SERVICES Blacharstwo i lakiernictwo Rzeszów

Copyright © 2014. CAR-SERVICE Blacharstwo i lakiernictwo - Robert Lachowicz  All Rights Reserved.    Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe