• BLACHARSTWO

  Blacharstwo samochodowe to dziedzina, która wymaga niesamowitej dokładności i delikatności.

 • LAKIERNICTWO

  Lakiernictwo samochodowe jest sztuką, która wymaga niesamowitej precyzji, a połączona z pasją i zamiłowaniem daje niesamowite efekty..

 • MECHANIKA POJAZDOWA

  Mechanika pojazdowa wymaga fachowej i rozległej wiedzy, a połączona z profesjonalizmem i zamiłowaniem staje się potężnym narzędziem w walce z każdą usterką.

Blacharstwo i lakiernictwo - Robert Lachowicz

Prowadzimy bezgotówkowe rozliczenie szkód komunikacyjnych. Rozwiązanie takie przynosi wiele korzyści dla naszych klientów przy minimum formalności.

Likwidacja szkody odbywa się dopiero po uprzednim dokonaniu oględzin uszkodzonego pojazdu przez rzeczoznawcę wyznaczonego przez ubezpieczyciela, który jest zobowiązany do pokrycia kosztów szkody z tytułu ubezpieczenia OC pojazdu lub AC (autocasco).

Po zgłoszeniu szkody komunikacyjnej i dokonaniu wyceny przez rzeczoznawcę, kolejnym etapem jest wypełnienie wszelkich formalności. Dopiero po załatwieniu wszystkich wymaganych formalności przystępujemy do naprawy pojazdu.

Dzięki temu nasi klienci są całkowicie zwolnieni z całej procedury likwidacji szkody i poświęcania czasu na samodzielne wizyty w towarzystwach ubezpieczeniowych. W efekcie czas od zgłoszenia szkody do odbioru naprawionego pojazdu znacznie się skraca do minimum.

Do zgłoszenia szkody wymagane są następujące dokumenty:

 • dowód rejestracyjny pojazdu
 • prawo jazdy osoby kierującej w trakcie zdarzenia
 • oryginał polisy OC
 • polisa Autocasco oraz wniosek do polisy (jeśli jest na osobnym druku) dowód osobisty właściciela pojazdu

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące bezgotówkowej naprawy i likwidacji szkody, prosimy o kontakt. 

CAR-SERVICES Blacharstwo i lakiernictwo Rzeszów

Copyright © 2014. CAR-SERVICE Blacharstwo i lakiernictwo - Robert Lachowicz  All Rights Reserved.    Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe