• BLACHARSTWO

    Blacharstwo samochodowe to dziedzina, która wymaga niesamowitej dokładności i delikatności.

  • LAKIERNICTWO

    Lakiernictwo samochodowe jest sztuką, która wymaga niesamowitej precyzji, a połączona z pasją i zamiłowaniem daje niesamowite efekty..

  • MECHANIKA POJAZDOWA

    Mechanika pojazdowa wymaga fachowej i rozległej wiedzy, a połączona z profesjonalizmem i zamiłowaniem staje się potężnym narzędziem w walce z każdą usterką.

Blacharstwo i lakiernictwo - Robert Lachowicz

Komentarze  

+6 #2 Ania 2014-07-07 06:47
Panowie naprawdę znają się na tym co robią, są pasjonatami z tego co widzę, a nie takimi co z braku pomysłów na życie zostali mechanikami. Nie skasowali dużo, nie naciągali na całe mechanizmy, tylko zamawiali części które się zepsuły. Duży pozytyw dla tych MISTRZów!!!!!!! Ci panowie to recepta na zdrowe auto
Cytować
+7 #1 Net-Comp - Usługi Informatyczne 2014-07-07 06:40
Jeden z najlepszych serwisów jaki znam w Rzeszowie. Raz, ze skuteczny, dwa, że nie za drogi,a trzy, że dla stałych klientów maja sporo atrakcji i dobrych pakietów. Podejmują się trudnych operacji,a co ważne z sukcesami- nie znam wpadek.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2014. CAR-SERVICE Blacharstwo i lakiernictwo - Robert Lachowicz  All Rights Reserved.    Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe